کولر گازی و داکت

✦ تلفن واحد فروش  ✦

021-44100451

021-44100452

✦ تلفن واحد خدمات ✦

021-44143342

021-44118803

قیمت و خرید داکت اسپلیت ایران رادیاتور در تهران

امکان ارائه فاکتور رسمی

خرید کولر گازی ارزان ایران رادیاتور در تهران اینترنتی

خرید داکت اسپلیت ایران رادیاتور در تهران

خرید داکت اسپلیت ایران رادیاتور در تهران در مدل های مختلف. فروشگاه آذر صبا علاوه بر محصولات گرمایشی محصولات سرمایشی را نیز با برند های مطرح روز و در انواع ظرفیت های متنوع ارائه می دهد. با داشتن بیش از 7 برند مختلف و مدل های گوناگون می تواند انواع سلایق را از نظر قیمت ، ظرفیت ، زیبایی و ….. پاسخگو باشد.

داکت اسپلیت های ایران رادیاتور حرف اول را در برند های متنوع موجود در بازار می زنند و از نظر کیفیت و کارایی درجه یک می باشند.

شما در این صفحه می توانید با کلیک بر روی برند مد نظر وارد بخش محصولات شده و با مطالعه مشخصات و ویژگی های هر محصول با توجه به نیاز خود محصول خود را انتخاب کنید و یا با تماس با کارشناسان آذر صبا در خصوص انتخاب محصول مناسب شما راهنمایی های کامل را دریافت کنید. سرمایش و گرمایش فقط با آذر صبا 

تنوع زیاد در مدل ها و ظرفیت های مختلف داکت اسپلیت

با توجه به پیشرفت سریع فناوری، اسپلیت ها بسیار مورد توجه قرار گرفته و از نظر سرمایشی و بازده رده انرژی روز به روز در حال پیشرفت می باشد.

فروشگاه آذر صبا انواع برند های کولر گازی و اسپلیت شامل :اجنرال ، سامسونگ ، ال جی ، هایسنس ،اورینت ، گرین و ایران رادیاتور در مدل های اینورتر و غیر اینورتر ، ایستاده و دیواری در سایز های مختلف را تحت پوشش قرار می دهد و انواع پشتیبانی و خدمات از جمله گارانتی ، نصب ، تعمیر و …. را به مشتریان گرامی عرضه می دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد گارانتی و مزایا میتوانید به قسمت ویژگی ها یا توضیحات هر محصول مراجعه کنید. خرید داکت اسپلیت ایران رادیاتور در تهران با آذر صبا

نمایندگی ایران رادیاتور 2
Cart
  • سبد خرید خالی است