تعمیر پکیج دیواری در تهران

غرب و شمال تهران ۴۴۱۱۸۸۰۳​ ، ۴۴۱۴۳۳۴۲ ، مرکز و شرق تهران ۳۳۰۲۰۱۰۹

پکیج بوتان بهتر است یا ایران رادیاتور

با ما تماس بگیرید / مشکل پکیج خود رو به ما اعلام کنید / کارشناسان ما شما رو تلفنی راهنمایی میکنند / در صورت برطرف نشدن مشکل از طریق تماس / آدرس و زمان مورد نظرتون رو اعلام کنید / تعمیرکار مناسب برای شما فرستاده میشه / تعمیرکار مشکل رو بررسی و مرتفع میکنه / فاکتور سربرگ دار شرکتی ارائه می شود.

قسمت های تعمیر شده تا ۶ ماه گارانتی دارد / قیمت خدمات طبق نرخ شرکتها و اتحادیه میباشد.

تعمیرات تمامی مدل های جدید و قدیمی پکیج ایران رادیاتور و بوتان

تعمیر پکیج دیواری در تهران

تعمیر پکیج دیواری در غرب تهران ، آذر صبا علاوه بر فروش محصولات گرمایشی و سرمایشی در قسمت تعمیرات نیز فعالیت گسترده ای دارد و با داشتن تیم های مجرب و کارآزموده که پس از گذراندن دوره های آموزش فنی و حرفه ای و اخذ گواهینامه معتبر از طرف شرکت ایران رادیاتور، بوتان و غیره مورد تایید قرار گرفته اند ، آماده خدمت به شما میباشد ، از این رو تکنسینهای آذر صبا ، آشنایی کامل با تمام پکیج های قدیمی و جدید ایران رادیاتور و بوتان و غیره را دارند.

تعمیرکار پکیج دیواری در تهران

این افراد پس از گذراندن ماه ها دوران آموزشی و تست دادن در سرعت و دقت عمل بالا به گروه تکنسینهای آذر صبا پیوسته و شما میتوانید با اطمینان کامل کار تعمیرات و نصب را به آنها بسپارید ، در صورت این که پکیج شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد تعمیرکاران ما از قطعات شرکتی با تعرفه قیمت شرکت مربوطه ویا از بهترین و با کیفیت ترین نوع قطعات که مورد تایید شرکت قرار گرفته استفاده میکنند تا پکیج شما هیچ گونه افت کیفیت و کارایی را پس از تعویض قطعات نداشته باشد.

تیم فنی آذر صبا میتواند تمام نیازهای پکیج شما شامل نصب ، تعمیر ، عیب یابی و غیره را در غرب تهران و بقیه نقاط تهران پاسخگو باشد. شما میتوانید با تماس با آذر صبا مشکل پکیج خود را اعلام کرده و راهنمایی لازم را دریافت کنید و اگر تلفنی رفع نشد ، در صورت نیاز تعمیرکار برای رفع مشکل فرستاده میشود ، هزینه های مربوط به تعمیر یا تعویض با توجه به تعرفه شرکتی تعیین میشود و فاکتور معتبر ارائه می گردد لذا هیچ گونه مبلغ اضافه یا نامتعارف را پرداخت نخواهید کرد. آذر صبا همواره برای جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان گرامی تلاش میکند.