کولر گازی و داکت

✦ تلفن واحد فروش  ✦

021-44100451

021-44100452

✦ تلفن واحد خدمات ✦

021-44143342

021-44118803

نمایندگی بوتان در تهران

 با ما تماس بگیرید

مشکل پکیج خود رو به ما اعلام کنید

کارشناسان ما شما رو تلفنی راهنمایی میکنند

در صورت برطرف نشدن مشکل از طریق تماس

 آدرس و زمان مورد نظرتون رو اعلام کنید

 تعمیرکار مناسب برای شما فرستاده میشه

 تعمیرکار مشکل رو بررسی و مرتفع میکنه

قیمت خدمات طبق نرخ شرکتها و اتحادیه میباشد.

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران

تلفن تماس غرب تهران 44118803 و 44143342

تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران

آذر صبا علاوه بر فروش محصولات گرمایشی و سرمایشی در قسمت تعمیرات نیز فعالیت گسترده ای دارد و با داشتن تیمهای مجرب و کار آزموده که پس از گذراندن دوره های آموزش فنی و حرفه ای و اخذ گواهینامه معتبر از طرف شرکت بوتان، مورد تایید قرار گرفته اند ، آماده خدمت به شما میباشد ، از این رو تکنسینهای آذر صبا ، آشنایی کامل با تمام پکیج های قدیمی و جدید بوتان را دارند.

این افراد پس از گذراندن ماه ها دوران آموزشی و تست دادن در سرعت و دقت عمل بالا به گروه تکنسینهای آذر صبا پیوسته اند و شما میتوانید با اطمینان کامل کار تعمیرات و نصب را به آنها بسپارید ، در صورت این که پکیج شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد تعمیرکاران ما از قطعات شرکتی با تعرفه قیمت شرکت مربوطه ویا از بهترین و با کیفیت ترین نوع قطعات که مورد تایید شرکت قرار گرفته استفاده میکنند تا پکیج شما هیچ گونه افت کیفیت و کارایی را پس از تعویض قطعات نداشته باشد.

تیم فنی آذر صبا میتواند تمام نیازهای پکیج شما شامل نصب ، تعمیر ، عیب یابی و غیره را در غرب تهران وبقیه نقاط تهران پاسخگو باشد. شما میتوانید با تماس با آذر صبا مشکل پکیج خود را اعلام کرده و راهنمایی لازم را دریافت کنید واگر تلفنی رفع نشد ، در صورت نیاز تعمیرکار برای رفع مشکل فرستاده میشود ، هزینه های مربوط به تعمیر یا تعویض با توجه به تعرفه شرکتی تعیین میشود و فاکتور معتبر ارائه میگردد لذا هیچ گونه مبلغ اضافه یا نامتعارف را پرداخت نخواهید کرد. آذر صبا همواره برای جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان گرامی تلاش میکند.

Cart
  • سبد خرید خالی است