کولر گازی و داکت

✦ تلفن واحد فروش  ✦

021-44100451

021-44100452

✦ تلفن واحد خدمات ✦

021-44143342

021-44118803

تعمیر کولر گازی در غرب تهران

1 – با ما تماس بگیرید

2 – مشکل کولر گازی خود رو به ما اعلام کنید

3 – کارشناسان ما شما رو راهنمایی میکنند

4 – آدرس و زمان مورد نظرتون رو اعلام کنید

5 – تعمیرکار مناسب برای شما فرستاده میشه

6 – تعمیرکار مشکل رو بررسی و مرتفع میکنه

7 – رضایت شما و پشتیبانی ما

تلفن های تماس با آذر صبا در غرب تهران  44118803​  و  44143342

تعمیر کولر گازی در غرب تهران

آذر صبا علاوه بر فروش محصولات گرمایشی و سرمایشی در قسمت تعمیرات نیز فعالیت گسترده ای دارد و با داشتن تیم مجرب و کار آزموده که پس از گذراندن دوره های آموزش حرفه ای و اخذ گواهینامه معتبر از طرف شرکت ایران رادیاتور مورد تایید قرار گرفته اند همکاری کرده ، لذا آشنایی کامل را با تمام پکیج های قدیمی و جدید ایران رادیاتور را دارند. 

این افراد پس از ماه ها دوران آموزشی و تست دادن در سرعت و دقت عمل بالا به گروه تعمیرکاران آذر صبا پیوسته و شما میتوانید با اطمینان کامل کار را به آنها بسپارید ، در صورت این که پکیج شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد تعمیرکاران ما از بهترین و با کیفیت ترین نوع قطعات که مورد تایید شرکت قرار گرفته استفاده میکنند تا پکیج شما هیچ گونه افت کیفیت و کارایی را پس از تعویض قطعات به همراه نداشته باشد.

تیم فنی آذر صبا میتواند تمام نیازهای پکیج شما شامل نصب ، تعمیر ، عیب یابی و غیره را در غرب تهران پاسخگو باشد. شما میتوانید با تماس با کارشناسان آذر صبا مشکل پکیج خود را اعلام کرده و راهنمایی لازم را دریافت کنید و در صورت نیاز تعمیرکار برای رفع مشکل فرستاده میشود ، هزینه های مربوط به تعمیر یا تعویض با توجه به تعرفه شرکتی تعیین میشود و فاکتور معتبر ارائه میگردد لذا هیچ گونه مبلغ اضافه یا نامتعارف را پرداخت نخواهید کرد. آذر صبا همواره در تلاش برای جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان گرامی تلاش میکند.

Cart
  • سبد خرید خالی است