نمایندگی پکیج نوا فلوریدا در تهران

تلفن غرب تهران ۴۴۱۱۸۸۰۳​ – ۴۴۱۴۳۳۴۲ – تلفن مرکز و شرق تهران ۳۳۰۲۰۱۰۹

پکیج های ایتالیایی نوا فلوریدا

– novaflorida – در مدل های Vela CTFS 24 و Vela CTN 24 و Pictor CTN 24 و Pictor CTFS 24 و Pictor CTFS 28 و libra BTFS 28 و libra BTFS 32 مدتی در ایران فعالیت داشته و بسیاری از مردم محصولات این شرکت را خریداری کرده و کماکان در حال استفاده از آن می باشند.

لذا پس از مدتی هر پکیجی نیاز به سرویس و تعمیر پیدا میکند ، شما تهرانی های عزیز میتوانید تعمیرات و سرویس پکیج نوا فلوریدا خود را به آذر صبا بسپارید و از خدمات این شرکت بهره مند شوید. آذر صبا با داشتن تیمی از تعمیرکاران حرفه ای دوره دیده و دارای مدرک رسمی میتواند تمامی نیازهای شما مربوط به دستگاه های سرمایشی و گرمایشی در قسمت پکیج از برندهای ایران رادیاتور،بوتان،ایمرگاس،نوا فلوریدا،شاپه و…. را تامین کند.

تعمیر پکيج شوفاژ دیواری نوا گازسوز (نوا فلوریدا)

شرکت نوا فلوریدا

درباره شرکت نوا فلوریدا

نوا فلوریدا ، یکی از علائم تجاری گروه Fondital از سال ۱۹۹۲ ، بیش از ۴۰ سال است که در صنعت گرمایش رهبر بازار است. کلید موفقیت نوا فلوریدا در تعهد خود به برتری در کیفیت محصول است که از طریق بررسی های دقیق و سختگیرانه ای که توسط آزمایشگاه های تحقیق و توسعه انجام می شود ، حاصل می شود.
شبکه گسترده فروش آن و خدمات سریع و قابل اعتماد پس از فروش با هم ترکیب شده اند تا نوا فلوریدا را به عنوان یکی از بازیگران اصلی در بخش گرمایش در سراسر جهان تبدیل کند.

نوا فلوریدا طیف گسترده ای از سیستم های گرمایشی از جمله رادیاتورهای آلومینیومی مرده ، ریل حوله ای آلومینیومی ، رادیاتورهای برقی ، بخاری های همرفت با گاز ، دیگهای کفپوش و دیواری ، کلکتورهای خورشیدی و ماژولهای فتوولتائیک را ارائه می دهد.از طراحی و تولید قالبهای قالب گیری قالب ، به بسته بندی محصولات نهایی ، کلیه مراحل تولید با استفاده از تجهیزات انعطاف پذیر با تکنولوژی پیشرفته ، پیشرفته و پیشرفته انجام می شود. یک سیستم منحصر به فرد برای درمان مواد اولیه تضمین می کند که محصولات نوا فلوریدا تمامی مزایای استفاده از تکنولوژی ریخته گری را ارائه می دهند ، کیفیت و کارایی بی نظیری را در نتیجه تجزیه و تحلیل دقیق ترمودینامیکی و تجربه گسترده مهندسان گروه Fondital ارائه می دهد. هر واحد کارخانه آزمایش شده است تا بالاترین کیفیت ممکن را بدون تأثیر زمانی در بازار تأمین کند. به لطف شبکه فروش خوب و ظرفیت تولید بالا ، نوا فلوریدا جایگاه پیشرو در صنعت گرمایش جهانی کسب کرده است.