تعمیر پکیج به نرخ اتحادیه در تهران

غرب و شمال تهران ۴۴۱۱۸۸۰۳​ ، ۴۴۱۴۳۳۴۲ ، مرکز و شرق تهران ۳۳۰۲۰۱۰۹

تعمیر پکیج به نرخ اتحادیه در تهران – شما تهرانی های عزیز می توانید تمامی نیاز های تعمیرات و سرویس پکیج های دیواری و زمینی خود را با آذر صبا مرتفع کنید. برند هایی مانند: ایران رادیاتور – بوتان – ایمرگاس – شاپه – نوافلوریدا – فرولی – ایساتیس و …

اگر پکیج شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد ما این اطمینان را به شما میدهیم که از قطعات مرغوب و استاندارد متناسب با پکیج شما استفاده کرده و تمامی قطعات تعویض شده را تا ۶ ماه گارانتی کرده تا با آسودگی و اطمینان بیشتر از خدمات مجموعه آذر صبا استفاده کنید.

پس از سرویس و تعمیر فاکتور هزینه مربوطه به شما تحویل داده میشود.

در صورتی که پس از تعویض قطعه و یا تعمیر ، بعد از چند روز اگر پکیج دوباره از همان ناحیه دچار مشکل شود تعمیرکار به صورت رایگان مراجعه نموده و مشکل را برطرف میکند.

تعمیر پکیج بوتان در تهران


تعمیر تمامی مدل های پکیج بوتان از ابتدا تا کنون مانند : پارما ، پرلا پرو ، پاویا ، بیتا ، ورونا ، اپتیما ، کالدا ونزیا ، بنسرپرو ، روما
در تعمیر و سرویس پکیج مهمترین فاکتور استفاده از قطعات اورجینال شرکتی میباشد و اینکه تعمیرکار مربوطه تخصص لازم را برای تشخیص عیب یابی داشته باشد. مجموعه آذر صبا با در اختیار داشتن گروهی از تعمیرکاران دارای مدرک و دوره دیده میتواند بهترین گزینه را برای سرویس یا تعمیر پکیج در اختیار شما بگذارد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران


مدل های پکیج ایران رادیاتور از ابتدا تاکنون : ال ، ام ، اکو ، بی ام ، ای ،  L , BM , M , ECO , E  شما شهروندان تهرانی عزیز از غرب ، شرق ، مرکز و شمال تهران میتوانید از خدمات مجموعه آذر صبا بهره مند شوید ، مجموعه آذر صبا در حوزه فروش قطعات اورجینال ایران رادیاتور نیز فعالیت داشته و در صورت نیاز میتوانید قطعه را با قیمت مصوب خریداری نموده و از گارانتی و کیفیت بالا بهره مند شوید. 

تعمیر پکیج ایمرگاس در تهران


شرکت ایمرگاس ایتالیا مدتی است با ساخت کارخانه ای در ایران شروع به تولید و عرضه انواع پکیج با کیفیت و راندمان بالا نموده ، آذر صبا این افتخار را دارد که با این شرکت همکاری نموده و نمایندگی فروش و تعمیرات آن را در تهران به عهده گرفته ، شما عزیزان میتوانید با مراجعه به قسمت پکیج ها انواع مدل های پکیج ایمرگاس را مشاهده نموده و از کارایی و مشخصات آن آگاه شوید.

تعمیر پکیج شاپه و نوافلوریدا در تهران

در یک بازه زمانی بسیاری از پکیج های ایتالیایی با برند های گوناگون وارد کشور شده و بسیاری از مردم هم به خاطر کیفیت بالا این نوع پکیج ها آن ها را خریداری نموده ، مانند تمامی وسایل پکیج ها هم بعد از مدتی نیاز به سرویس و تعویض قطعه دارند و این دسته از پکیج ها به دلیل کم بودن قطعات یدکی همواره یک دغدغه برای صاحبان آن ها میباشد.

تیم آذر صبا تکنسین هایی که با این نوع از پکیج های ایتالیایی آشنایی کامل دارند را در اختیار شما قرار میدهد تا با مهارت خورد با سرویس مناسب و تعمیر اصولی نیاز به تعویض قطعه کمتر شود و در صورتی که قطعه ای خراب شده باشد آذر صبا تمام تلاش خود را برای پیدا کردن لوازم مناسب پکیج شما انجام میدهد.