شماره تماس فروش و تعمیرات 02144143342 _ 02144118803

نمایندگی پکیج پکیج بوتان در تهران

قیمت ها فقط مخصوص شهر تهران و به شرط نصب توسط مجموعه آذر صبا می باشد.

درباره پکیج بوتان

کلیه پکیج های ما دارای گواهینامه CE اروپا بوده و شبکه گسترده خدمات مشتریان با بیش از ۱۷۰۰ سرویسکار مجازدر ۶۵۰ شهر ایران آمادگی انجام نصب رایگان و خدمات این محصولات را دارند.

پکیج شوفاژ دیواری بوتان دارای ۲۴ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش همراه با نصب رایگان می باشد.این خدمات تنها توسط تکنسینهای آذر صبا انجام می گیرد. ( نصب توسط افراد متفرقه شرایط گارانتی را لغو خواهد کرد) پکیج با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و نوع عایقبندی مشخص می شود،

پکیج های ۲۲۰۰۰ برای متراژ تا ۹۰ متر مربع ، ۲۴۰۰۰ برای متراژ تا ۱۲۰ متر مربع، ۲۸۰۰۰ برای متراژ تا ۱۸۰ متر مربع و مدل ۳۶۰۰۰ برای فضای ۲۵۰ متر مربع مناسب می باشد.طبق مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان (۱۳۹۰)

درباره شرکت بوتان

گروه صنعتی بوتان از سال ۱۳۷۲ تولید پکیج دیواری بوتان را به عنوان اولین تولید کننده در ایران آغاز نمود.

در سال ۱۳۸۰ قرار داد همکاری برای مونتاژ قطعات پکیج  را با شرکت ایتالیایی ریللو منعقد کرد. در این سال ها با توجه به جدید بودن پکیج دیواری در ایران بوتان توانست به خوبی خود را معرفی نماید

به صورتی که در بسیاری از واحد های نوساز دیگر تنها از این دستگاه استفاده می شد. در سال های بعد  همگام با اروپا پکیج تغییرات زیادی را داشت و توانسته در ایران به روز ترین و پیشرفته ترین پکیج دیواری را تولید نماید. پکیج دیواری بوتان در مدل های فن دار و مجهز به دو مبدل حرارتی می باشند و دارای ۲سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

تماس با ما