شماره تماس فروش و تعمیرات 02144143342 _ 02144118803

نمایندگی پکیج ایمرگاس در تهران

خرید ، فروش و تعمیر پکیج های ایمرگاس در تهران

لوگو و نماد ایمرگاس

تمام پکیج های ایمرگاس مناسب برای نصب با هر سیستم گرمایشی ( فن کوئل، گرمایش از کف، …) ، ابعاد کوچک، تکنولوژی جدید، دوستدار محیط زیست ( آلایندگی کم) و مخزن آبگرم مصرفی ( در برخی از مدل ها).

ایمرگاز (ایمرگاس) یکی از بزرگترین تولید کننده های پکیج شوفاژ در اروپا با بیش از ۷۵ مدل انواع پکیج بوده که دارای بالاترین استاندارد کیفیتی اروپا و همچنین تائیدیه از سازمان نظام مهندسی و استاندارد ایران می باشد. پکیجهای ایمرگاز دارای تکنولوژی برتر ایتالیا در طراحی و تولید بوده و مجهز به سیستم کنترل فوق پیشرفته با میکروپروسسور می باشد.

پکیج های ایمرگاز در مدل Star تک مبدله بوده که با ظرفیت ۲۴۰۰۰ در دو مدل فن دار (EOLO) و بدون فن (NIKE) با توجه به موقعیت جغرافیایی و نوع ساختمان، واحدهایی تا ۱۶۰ متر مربع را پشتیبانی می کنند.

پکیج های دو مبدله ایمر گاز شامل مدل MINI در دو ظرفیت ۲۴۰۰۰ و ۲۸۰۰۰، MAIOR در ظرفیت ۳۲۰۰۰ و مدل مونتاژ داخل MYTHOS در ظرفیت ۲۴۰۰۰ می باشند. وجود اندیس EOLOبه معنی فن دار بودن و وجود اندیس NIKEبه معنی بدون فن می باشد. این مدل ها دارای دو مبدل حرارتی جهت تامین آب گرم مصرفی و آب گرم سیستم گرمایشی بطور جداگانه می باشد. مدلهای EOLO دارای محفظه احتراق بسته بوده و فن دار می باشد که برای ساختمان هایی که محل نصب پکیج دیواری در بالکن در نظر گرفته شده است مناسب می باشد. (در مدلهای محفظه احتراق بسته، عمل تخلیه دود و مکش هوا از طریق یک دودکش دوجداره مخصوص صورت می‌پذیرد).

پکیج دیواری مدل ZEUS ایمرگاز دومبدله فن دار بوده و دارای مخزن ذخیره آبگرم نیز می باشد. این پکیج در مدل های ۲۴۰۰۰ ۲۸۰۰۰ و ۳۲۰۰۰ می باشد.

پکیج های کاندنسینگ (چگالشی) ایمرگاز با راندمان بالای ۱۰۷ درصد و کاهش مصرف سوخت تا ۵۰ درصد در مدل VICTRIX قابل سفارش می باشند.

پکیج های ایمرگاز دارای سیستم عیب یاب الکترونیکی و نمایشگر دیجیتالی بوده و قابلیت اتصال به ترموستات پیشرفته اتاقی را دارا می باشند. همچنین سیستم حفاظت در برابر گریپاژ پمپ، سیستم ضد نشتی آبگرم مصرفی، سیستم بای پس اتوماتیک، سیستم احتراق آهسته و تدریجی و سیستم ضد یخ‌زدگی تا دمای -۵ درجه از دیگر ویژگی های پکیج های گرمایشی ایمرگاز ایتالیا می باشند.