کولر گازی و داکت

✦ تلفن واحد فروش  ✦

021-44100451

021-44100452

✦ تلفن واحد خدمات ✦

021-44143342

021-44118803

نمایندگی پکیج نوا فلوریدا در تهران

پکیج های ایتالیایی نوا فلوریدا

 

پکیج نوافلوریدا در مدل های Vela CTFS 24 و Vela CTN 24 و Pictor CTN 24 و Pictor CTFS 24 و Pictor CTFS 28 و libra BTFS 28 و libra BTFS 32 قابل عرضه می باشد.

لذا پس از مدتی هر پکیجی نیاز به سرویس و تعمیر پیدا میکند ، شما تهرانی های عزیز ( ساکنین غرب) میتوانید تعمیرات و سرویس پکیج نوا فلوریدا خود را به آذر صبا بسپارید و از خدمات این شرکت بهره مند شوید. آذر صبا با داشتن تیمی از تعمیرکاران حرفه ای دوره دیده و دارای مدرک رسمی میتواند تمامی نیازهای شما مربوط به دستگاه های سرمایشی و گرمایشی در قسمت پکیج از برندهای ایران رادیاتور،بوتان،ایمرگاس،نوا فلوریدا،شاپه و…. را تامین کند.

تعمیر پکيج شوفاژ دیواری نوا گازسوز (نوا فلوریدا) در غرب تهران

تعمیر انواع پکیج های دیواری و زمینی از تمامی برند های مطرح از جمله نوا فلوریدا و… با تعمیرکاران مجرب و حرفه ای. اگر ساکن غرب تهران هستید و به تعمیرکار پکیج نوا فلوریدا احتیاج دارید با ما تماس بگیرید. آذرصبا نمایندگی انواع پکیج های به روز دنیا آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد. 

شماره تماس: 44143342- 44118803

شرکت نوا فلوریدا

درباره شرکت نوا فلوریدا

نوا فلوریدا ، یکی از علائم تجاری گروه Fondital از سال 1992 ، بیش از 40 سال است که در صنعت گرمایش رهبر بازار است. کلید موفقیت نوا فلوریدا در تعهد خود به برتری در کیفیت محصول است که از طریق بررسی های دقیق و سختگیرانه ای که توسط آزمایشگاه های تحقیق و توسعه انجام می شود ، حاصل می شود.
شبکه گسترده فروش آن و خدمات سریع و قابل اعتماد پس از فروش با هم ترکیب شده اند تا نوا فلوریدا را به عنوان یکی از بازیگران اصلی در بخش گرمایش در سراسر جهان تبدیل کند.

نوا فلوریدا طیف گسترده ای از سیستم های گرمایشی از جمله رادیاتورهای آلومینیومی مرده ، ریل حوله ای آلومینیومی ، رادیاتورهای برقی ، بخاری های همرفت با گاز ، دیگهای کفپوش و دیواری ، کلکتورهای خورشیدی و ماژولهای فتوولتائیک را ارائه می دهد.از طراحی و تولید قالبهای قالب گیری قالب ، به بسته بندی محصولات نهایی ، کلیه مراحل تولید با استفاده از تجهیزات انعطاف پذیر با تکنولوژی پیشرفته ، پیشرفته و پیشرفته انجام می شود. یک سیستم منحصر به فرد برای درمان مواد اولیه تضمین می کند که محصولات نوا فلوریدا تمامی مزایای استفاده از تکنولوژی ریخته گری را ارائه می دهند ، کیفیت و کارایی بی نظیری را در نتیجه تجزیه و تحلیل دقیق ترمودینامیکی و تجربه گسترده مهندسان گروه Fondital ارائه می دهد. هر واحد کارخانه آزمایش شده است تا بالاترین کیفیت ممکن را بدون تأثیر زمانی در بازار تأمین کند. به لطف شبکه فروش خوب و ظرفیت تولید بالا ، نوا فلوریدا جایگاه پیشرو در صنعت گرمایش جهانی کسب کرده است.

Cart
  • سبد خرید خالی است