پکیج ایران رادیاتور

(قیمت پکیج ها فقط در صورت نصب و اجرا در تهران است)

برای دیدن مشخصات هر محصول روی عکس آن کلیک کنید

آذر صبا نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در تهران

آذر صبا نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در تهران می باشد ، کلیه خدمات فروش و تعمیر ، توسط کارکنان و تکنسین هایی صورت میگیرد که همگی تایید شده شرکت ایران رادیاتور هستند . فروش ، نصب ، سرویس پکیج, عیب یابی, خدمات پس از فروش, گارانتی محصول و …. از خدمات شرکت آذر صبا به مشتریان عزیز میباشد. تماس با آذر صبا

پکیج ایران رادیاتور

تولید پکیج ایران رادیاتور در انواع دیواری و زمینی از سال ۱۳۸۳ آغاز گردید. کیفیت خوب ، قیمت های مناسب و رقابتی و همچنین خدمات پس از فروش و پاسخگویی خوب ، توانسته است بخش بزرگی از بازار مصرف پکیج های گرمایشی در کشور را تصاحب نماید.

تنوع پکیج ایران رادیاتور

پکیج های شوفاژ دیواری و زمینی در انواع و کاربردهای مختلفی تولید می شوند که می توان به مدل های پکیج های دیواری و زمینی، پکیج فن دار، بدون فن، تک مبدل، دو مبدل، سه مبدل، آنالوگ و دیجیتال در ظرفیت های ۲۲۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ اشاره نمود.

متراژ مناسب برای انواع مختلف پکیج ایران رادیاتور

پکیج ۲۲۰۰۰ برای متراژ تا ۹۰ متر مربع ، ۲۴۰۰۰ برای متراژ تا ۱۲۰ متر مربع، ۲۸۰۰۰ برای متراژ تا ۱۸۰ متر مربع و مدل ۳۶۰۰۰ برای فضای ۲۵۰ متر مربع مناسب می باشد. طبق مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان (۱۳۹۰) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) ۶۴ متر مربع می باشد ضمنا دریچه تامین هوای تازه الزامی می باشد در غیر اینصورت ( جهت خروج گاز حاصل از احتراق و تامین اکسیژن سوخت پکیج ) بایستی حتما از دودکش دو جداره استفاده شود .

چند نکته در انتخاب انواع پکیج : اول اینکه باید بدانید پکیج در دو دسته پکیج زمینی , پکیج دیواری , تقسیم بندی می شود که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. به عنوان مثال تفاوت پکیج زمینی نسبت به پکیج دیواری به این منوال است که پکیج زمینی معمولا توسط مشتریان صاحب ویلاها و ساختمان های چند طبقه ، بسته به حجم پکیج مورد استفاده قرار میگیرد و بیشتر در مکان هایی نصب می گردد که نیاز به توان بالاتر گرمایشی و تامین آب گرم با دبی بیشتر هست و امکان گرمایش با پکیج دیواری نیست. 

پکیج های زمینی اغلب دارای مخزن چدنی یا استیل آب هستند در حالی که پکیج دیواری از مبدل گرمایشی استفاده می کند و ظرفیت حرارتی آنها به ترتیب برای پکیج زمینی بین ۲۸ تا ۱۵۰ کیلو وات و برای پکیج دیواری۲۲ تا ۳۲ کیلو وات است. به همین دلیل پکیج های دیواری برای استفاده یک واحد مناسب هستند در صورتی که پکیج زمینی توان گرمایش چندین واحد در یک آپارتمان را دارد، البته که ابعاد پکیج دیواری نسبت به پکیج زمینی کوچک تر است.