کولر گازی و داکت

✦ تلفن واحد فروش  ✦

021-44100451

021-44100452

✦ تلفن واحد خدمات ✦

021-44143342

021-44118803

لوازم نصب پکیج

قیمت ست کامل لوازم نصب پکیج

برای نصب پکیج، لوازمی ضروری لازم است که معمولا بر عهده ی خریدار پکیج می باشد. در اینجا می توانید لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید.

برای نصب پکیج معمولا لوازمی همچون شلنگ گاز، شیر سرد و گرم، بست کمربندی، نوار تفلون و فیلتر برگشت استفاده می شود. که در این سایت می توانید تعداد مورد نیاز خود را تهیه کنید.

اگر نیازی به کمک داشتید قبل از خرید با ما در تماس باشید تا از راهنمایی بیشتر برخوردار شوید.

از کیفیت و قیمت لوازم نصب اطمینان داشته باشید. آذرصبا یکی از قدیمی ترین نمایندگی های ایران رادیاتور و بوتان می باشد که علاوه بر عرضه ی انواع پکیج و رادیاتور و … لوازم جانبی نصب پکیج و قطعات درجه یک و مرغوب آن را ارائه کرده است.

قیمت لوازم جانبی نصب پکیج ایران رادیاتور

پکیج های دیواری ایران رادیاتور یکی از بهترین پکیج ها می باشد که جایگذین آبگرم‌کن ها و موتورخانه های قدیمی شدند و طرفداران زیادی پیدا کردند.

معمولا پس از خرید پکیج ایران رادیاتور، لوازم جانبی نصب پکیج روی محصول به شما ارائه می شود تا نصاب بتواند به بهترین نحو، اقدام به نصب پکیج در محل مورد نظر کند. اگر مایلید لوازم نصب پکیج ایران رادیاتور را جداگانه تهیه کنید می توانید از فروشگاه آذرصبا مرغوب ترین لوازم نصب را با بهترین قیمت خریداری کنید.

برای نصب پکیج ها، علاوه بر شلنگ گاز و شیر سرد و گرم و… نیاز به لوازمی دارید که باعث افزایش عمر پکیج ها می شود. برای مثال پکیج ها برقی هستند و باید به پریز برق متصل شوند. به همین دلیل بهتر است از محافظ برق استفاده شود تا نوسانات برق باعث آسیب به پکیج نشوند. و یا به دلیل زیاد بودن املاح در آب شرب، استفاده از رسوب گیر مغناطیسی توصیه می شود تا از رسوب گرفتن قطعات پکیج جلوگیری شود.

پک لوازم نصب پکیج بوتان

لوازم نصب پکیج بوتان و ایران رادیاتور و هر برند دیگری یکسان می باشد و شما می توانید با خیال راحت نسبت به خرید لوازم جانبی نصب پکیج ها اقدام کنید. اتصالات و قطعات قرار گرفته در این سایت مرغوب و با کیفیت بوده و به طول عمر پکیج شما کمک بسزایی می کند.

آذرصبا اقدام به ارائه ی لوازم نصب به صورت تکی کرده است تا شما به راحتی بتوانید لوازم مورد نیاز خود را سفارش دهید. 

امکان ارسال به سراسر کشور

Cart
  • سبد خرید خالی است