بهترین پکیج دیواری ایرانی چیست؟

ایران رادیاتور

 

پکیج دیواری ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور یکی از بزرگترین و مشهورترین سازنده های سیستم گرمایشی در ایران و خاورمیانه می باشد. محصولات این شرکت طبق استانداردهای بین المللی با بالاترین میزان گرمایشی تولید و به بازار عرضه می گردد. شرکت ایران رادیاتور در سال ۱۳۵۸ شمسی (۱۹۸۰ میلادی ) در شهر رشت، با مدیریت نادر شکیب تاسیس شد.

این گروه تولیدی در همان سالهای ابتدایی ورود به این عرصه توانست رضایت بسیاری از افراد را خود جلب کرده و سهم قابل توجهی از بازار ایران را به خود اختصاص دهد و همچنین به عنوان اولین دارنده استاندارد صادرات محصولات در ایران شناخته شود.

گروه تولیدی ایران رادیاتور در سال ۱۳۸۶ شمسی با اتکا به تجربه و علم مدیران با تجربه ی خود و همچنین نیاز بازار، اقدام به تولید پکیج گرمایشی نمود. پکیج های تولیدی ایران رادیاتور در مدل های زمینی، دیواری و چگالشی با راندمان بسیار بالا و طراحی منحصر بفرد تولید و عرضه می گردد.

پکیج دیواری ایران رادیاتور شامل ظرفیت های ۲۲۰۰۰، ۲۴۰۰۰، ۲۸۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ کیلو کالری مورد استفاده مصارف خانگی و اداری موجود می باشد. پکیج ایران رادیاتور از تنوع گسترده ای برخوردار است و شامل مدل های اکو ، M آنالوگ، L دیجیتال، K ، Z و BM می باشد که هر یک دارای ویژگی های خاصی می باشند.

با توجه به کیفیت بسیار بالای این محصولات می توان گفت یکی از بهترین پکیج دیواری در ایران می باشد. مدل اکو و پکیج هایی که دارای حرف M ، K ، E و L می باشند از نوع پکیج های دو مبدل و مدل BM تک مبدل می باشد.

همچنین حروف FF به معنی وجود دودکش دو جداره فن دار، CF به معنی پکیج دیواری بدون فن می باشد. پکیج های دیواری ایران رادیاتور با گارانتی و خدمات پس از فروش همین شرکت در ایران عرضه می گردد. مدت زمان گارانتی این محصولات به مدت ۲۴ ماه از تاریخ نصب می باشد که توسط تکنسین های متخصص در سراسر نمایندگی های فعال ایران انجام می شود.

بوتان

 

پکیج دیواری بوتان

بدون شک بوتان یکی از نام های آشنا برای همه ی خانواده های ایرانی می باشد که از زمان های بسیار دور بسیاری از افراد از آبگرمکن بوتان برای تامین آبگرم مصرفی استفاده می کردند و در حال حاضر نیز با توجه به سطح کیفیت بالای محصولات تولیدی این گروه تولیدی، پکیج بوتان با استقبال قابل توجهی از سوی هموطنان روبه شده است.

شرکت صنعتی بوتان در سال ۱۳۳۲ شمسی ( ۱۹۵۳ میلادی) با مدیریت محمود خلیلی در ایران تاسیس شد. گروه صنعتی بوتان در زمینه تولید و توزیع سیستم های گرمایشی فعالیت گسترده ای دارد و در تمام نقاط ایران دارای نمایندگی های فعال جهت ارائه خدمت به هموطنان ایرانی می باشد. پکیج دیواری این شرکت شامل مدل ورونا، پارما، پرلاپرو، پرلا، اپتیما، کالداونزیا، بنسرپرو و روما تولید و در بازار موجود می باشد.

پکیج دیواری بوتان در ظرفیت ۲۲۰۰۰ کیلو کالری ، ۲۴۰۰۰ کیلوکالری ، ۲۸۰۰۰ کیلو کالری ، ۳۲۰۰۰ کیلو کالری جهت استفاده در منازل مسکونی، اداره ها، مدارس ارائه می گردد. پکیج دیواری بوتان مدل کالداونزیا تک مبدل و بقیه مدل های موجود در بازار دو مبدله می باشد.

پکیج های مدل RS بوتان بدون فن و مدل RSI فن دار هستند. از ویژگی های این نوع پکیج می توان به بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت اشاره نمود. برای خروج دود و گازهای حاصل از احتراق دستگاه به محيط خارج و تامين هوای مصرفی مورد نياز دستگاه از دودکش مخصوص دو جداره استفاده می شود.

قطعات بکار رفته در پکیج دیواری بوتان از برندهای معتبر ایتالیایی و طبق استاندارهای ملی وبین المللی تولید می شوند.تمامی محصولات بوتان دارای نشان استاندارد CE اروپا می باشند و میتوان گفت در لیست بهترین پکیج دیواری در ایران به شمار می آیند. انواع پکیج دیواری بوتان با گارانتی و خدمات پس از فروش همین شرکت به مدت ۲۴ ماه از تاریخ نصب دستگاه عرضه می گردد.

لورچ

 

پکیج دیواری لورچ

گروه صنعتی لورچ در زمینه تولید سیستم های گرمایشی فعالیت گسترده ای دارد. این گروه تولیدی با نیم قرن سابقه و حضور موفق در این عرصه توانسته سهم قابل توجهی از بازار ایران را به خود اختصاص دهد. شرکت لورچ در سال ۱۳۵۷ شمسی (۱۹۸۱ میلادی) در شهر اصفهان شروع به فعالیت نمود.

در لیست بهترین پکیج دیواری در بازار ایران اسم لورچ نیز به چشم میخورد و محصولات این شرکت به دلیل کیفیت بسیار بالا و طراحی منحصر بفرد جز برندهای مطرح بشمار می آیند. گروه صنعتی لورچ پکیج دیواری طبق استانداردهای ملی و بین المللی تولید و به بازار ارائه می نماید.

این گروه تولیدی همواره سعی دارد با توجه به نیاز بازار و سلیقه ی مشتریان هر سال به سبد کالایی تولیدات خود بیافزاید و جهت خدمت به هموطنان محصولاتی با کیفیت ارائه دهد.

این گروه تولیدی با بهره گیری از دانش فنی روز و بکارگیری جدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات در خط تولید همواره پکیج دیواری با کیفیت و کارایی بسیار بالا قابل مقایسه با نمونه های مشابه داخلی و خارجی تولید و عرضه می نماید.

تنوع مدل پکیج دیواری لورچ بالاست و در مدل های آرتا، آدنا، آرتمن،هرما، هیرو و آریان در ظرفیت های ۲۴۰۰۰، ۲۸۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ کیلوکالری تولید و در نمایندگی های فعال شرکت لورچ در سراسر کشور به فروش می رسد. پکیج دیواری مدل هیرو، آرتمن، آریان، آدنا، هرما از نوع دو مبدله فن دار دیجیتال و مدل آرتا تک مبدل فن دار می باشد.

انواع محصولات لورچ دارای گارانتی و خدمات پس ازفروش همین شرکت می باشند. پکیج دیواری لورچ با ۲۴ ماه گارانتی و نصب و راه اندازی رایگان توسط تکنسین های متخصص این گروه تولیدی ایرانی عرضه می گردد.